Aktualności

Zakończyliśmy ostatnie wakacyjne warsztaty artystyczne !!!  Ale nic straconego… Od września zapraszamy,zarówno dzieci jak i dorosłych, na co tygodniowe warsztaty artystyczne !!! Przyjmujemy zgłoszenia(Tel,WWW ,FB, E-mail) !!! Zajęcia raz w tygodniu, 1,5h. Cena karnet 80zł/mies, pojedyncze zajęcia 25zł.

Fotorelacja z czwartkowych zmagań !!!

Kolejny fascynujący dzień warsztatów za nami !!!

 

Kolejna,trzecia edycja wakacyjnych warsztatów artystycznych rozpoczęta !!!

Drugie wakacyjne warsztaty zakończone !!! Zapraszamy na kolejne w dniach 01-05.08.2016 A oto fotorelacja

Dziś 18.07.2016 rozpoczęliśmy drugą edycję naszych wakacyjnych Warsztatów Artystycznych !!!

IMG_5565 IMG_5564 IMG_5563 IMG_5562

W dniach 04-08.07.2016 w naszej Pracowni odbywały się warsztaty artystyczne dla dzieci.W pierwszym dniu zajmowaliśmy się scrapbookingiem, i powstały piękne kartki.Następnego dnia zajmowaliśmy się rzeźbą w gipsie i masie solnej.

 

W dniu 27 czerwca 2016 odbyły się w naszej Pracowni pierwsze Artystyczne Urodzinki!!!Były to urodziny naszego kochanego sześciolatka Maksymiliana. Zapraszamy na fotorelację :

W dniach 18 i 19 czerwca uczestniczyliśmy w dwóch imprezach  plenerowych, Święcie Ulicy gdzie dzieci (i nie tylko) miały okazję popracować w glinie, oraz w Dniach Sulmierzyc gdzie wystawialiśmy swoje prace wraz z zaprzyjaźnioną grupą Pozytywnie Zakręconych..

 

 

 

16 czerwca odbyły się w naszej pracowni pierwsze warsztaty scrapbookingowe dla dzieci.

Na zajęciach dzieci miały możliwość pracowania z profesjonalnymi papierami do scrapbookingu, oraz dziurkaczami. Korzystając z przygotowanej bazy i pozostałych materiałów, dzieci stworzyły kartkę na Dzień Taty. Dodatkową atrakcją było stworzenie  zabawnych wąsów na patyku , jako rekwizyt do zdjęć.